Mekke Dar Al Tawhid Intercontinental

Mekke Dar Al Tawhid Intercontinental

Dar Al Tawhid Intercontinental  Mescid-i Haram’ın hemen karşısında eşsiz bir konuma sahiptir.

615 adet lüks oda ve süitin herbiri özenle seçilmiş mobilya ve dekoratif malzeme ile donatılmıştır. Odalar Mescid- Haram ve şehir manzaralı olmak üzere çeşitlendirilmiş olup, her oda özel klima, dataport, sesli mesajlı direkt telefon hattı, interaktif uzaktan kumandalı televizyon, uydu kanalları ve kasa gibi hizmetler ile teçhiz edilmiştir.

Bunun yanında otelde geniş bir suit oda yelpazesi bulunmaktadır. Bu süitler esnek konaklama seçenekleri sunmaktadır.  Zarif bir zevkle döşenmiş olan  bu 152 adet suit  odanın Presidental, Emiri, VIP, Delux ve Executive şeklinde kategorileri mevcut  olup,  bir ila dört yatak odası, ayrı yemek salonu ve oturma bölümleri ve hizmetçi odasına haiz olan türleri ile seçiminize sunulmuştur.

Otelin  Al Rehab Restaurant’ı, kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerinde geniş kapsamlı uluslararası büfesi ile,  Al Safa Restaurant’ı kendine özgü menüsü, Zamzam Cafe, hafif yiyecekler, çerezler ve hamur işleri menüsü ve dinlendirici ortamı ile otel misafirlerini ağırlamaktadır.

Hac ve Ramazan ayının yoğunluğunda Al Tayebat Restaurant  da devreye girerek uluslararası mutfaktan yemek seçenekleri ile misafirlerimize hizmet vermektedir.

Otel misafirlerinin iş ve özel bağlantıları için  tam donanımlı İş Merkezi, sekreterya, internet erişimi ve özel toplantı odaları ile bu sahada ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sunmaktadır.

Al Tayebat Restaurant ayrıca 400 kişilik kapasitesi ile özel davet ve organizasyonlar için de ayrıcalıklı bir mekandır.

24 saat oda servisi, kuru temizleme, çiçekçi ve seyahat acentası hizmetleri, kiralık araba, daimi doktor ve hemşire, 100 araçlık otoparkı Dar Al Tawhid Intercontinental  Oteli’nin diğer hizmetleri  arasındadır. 

Lobi ve odalarda ücret karşılığı kablosuz internet hizmetinden istifade edilebilir.