Mekke Raffles Suites

Mekke Raffles Suites

Harem-i Şerif ve Kabe'ye bakan prestijli Abraj Al-Bait kompleksi içinde bulunan Raffles Makkah Palace, panoramik manzaralı geniş süitler sunmaktadır.

Tüm büyük ve klimalı süitler, mermer zemin ve oryantal halılarıyla lüks bir dekora sahiptir. En az 2 özel banyo da bulunmaktadır. Odalarda ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

Konaklama birimlerinin tamamında marka mobilyalar ve şöminenin olduğu büyük bir oturma odası vardır. Odalardaki olanaklar arasında düz ekran uydu TV, iPod yuvası ve CD çalar/DVD oynatıcı yer almaktadır. Odalara her gün, taze hamur işleri ve kanepeler servis edilmektedir.

Raffles Makkah Palace bünyesindeki 2 farklı restoranda geniş bir yelpazede yemekler sunulmaktadır. Otelde ayrıca çay salonu ve dondurma kafe bulunmaktadır. Levantine Al Majlis Restaurant'ın şık ortamında geleneksel Akdeniz mutfağı etkilerinin görüldüğü kaliteli yemekler servis edilmektedir. Teras, Ulu Camii ve Kabe'ye bakmaktadır.

Konuklar, Makkah Palace'ın huzurlu spa'sında dinlenebilir; kadın veya erkek için ayrı olan spor salonunda egzersiz yapabilirler. Otelde konukların sessizce kitap okuyabilecekleri veya sosyalleşebilecekleri birçok özel yer bulunmaktadır.

Cidde Uluslararası Havaalanı arabayla sadece 1 saat uzaklıktadır. Mescid-i Haram Camii'nin güney girişi, otelin karşısındaki caddede bulunmaktadır.

Lobi ve odalarda ücret karşılığı kablosuz internet hizmetinden istifade edilebilir.